понеділок, 6 січня 2025 р.

Modern technologies. Drones


 Хочу поділитися презентацією у застосунку Сanva, свого відкритого уроку на тему: "Cучасні технології.Дрони", який відбувся в 10 класі. 

https://www.canva.com/design/DAGWV-1jBDU/oqIMCNl0nS6w7ZsvRYF6Jw/edit?utm_content=DAGWV-1jBDU&utm_campaign=designshare&utm_medium=link2&utm_source=sharebutton

Тема уроку: Cучасні  технології. Дрони

Мета уроку: практична: удосконалювати навички говоріння та аудіювання; освітня: повторити лексичні одиниці по темі, поглибити знання учнів про сучасні технології; попрактивати граматичну тему - Infinitive vs Gerund; розвиваюча: розвивати вміння висловлювати свою точку зору та відстоювати її; виховна: викликати в учнів бажання отримувати знання та використовувати їх на практиці, викликати інтерес до розвитку сучасних технологій, дронів; гордість за досягнення в нашій країні.

Тип уроку: урок засвоєння навичок й умінь.

Методи і прийоми навчання: говоріння, аудіювання, читання, письмо, дискусія, «мозковий штурм».

Обладнання: інтерактивна дошка, підручник High Note 3, ксерокопії.

Міжпредметні зв’язки: захист України.

 

План уроку

1.Організаційний момент.

2. Перевірка домашнього завдання.

3. Оголошення теми і мети уроку.

4. Мотивування навчальної діяльності учнів.

5. Активізація опорних знань, умінь і навичок.

6. Узагальнення і систематизація вивченого.

7. Підсумок уроку.

8. Рефлексія. Коментар домашнього завдання,оцінок.

Form: 10-A Date: 15.11.2024

Subject: Modern technologies. Drones

Aims: to develop students` skills in grammar, listening, speaking

Equipment: High Note 3, Audiscript, whiteboard, markers, presentation in Canva https://www.canva.com/design/DAGWV1jBDU/oqIMCNl0nS6w7ZsvRYF6Jw/edit

Procedure

I. Greeting. A report.

II. Warming-up. Task 1. A short video (sound of drone)

Students have to guess the topic of the lesson.

                             Task 2. Checking hometask (Ex. 5,6 p. 20 (St.b.)

III. Grammar snack

Task 2. 1) Repeating grammar topic Infinitive vs Gerund using an interactive board https://jamboard.google.com/d/1dCfdvzNaup1OI5VGdp_hc1djiVNUEf1ZbYBX2watclQ/viewer?f=0

2)An interactive exercise in Wordwall https://wordwall.net/uk/resource/61193992/english/gerund-and-infinitive-b1

https://jamboard.google.com/d/1dCfdvzNaup1OI5VGdp_hc1djiVNUEf1ZbYBX2watclQ/viewer?f=0

 3) A short quiz

IV.Listening  (p. 24 (St.b.)

1)Pre-Listening activity Ex.1,3 p. 24(St.b) 2)While-listening activity Ex.4 p.24(St.b) 3) After-Listening Activity Ex.4 p.24(St.b.)

V.Speaking. Answer the questions in Padlet https://padlet.com/natamamchuk/drones-7ehbyh4btge2g21d

VI. Reflection 1) Answer the questions. 2) H/w  p. 23(W.b.); Сreate mind map “DRONES”. 3) Learn the new words.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар

Tоп 10 ресурсів у вивченні англійської

  Мій топ 10 улюблених ресурсів у вивченні англійської 1) Quizlet – це інтерактивний застосунок, який має на меті зацікавити учня засвоюв...